Sık Sorulan Sorular

Aklınıza takılanlar ve merak ettikleriniz


Uzaktan eğitim antrenman ve beslenme programlarınızın hedeflerinize, güncel durumunuza, imkanlarınıza ve isteklerinize göre, "size özel olarak" hazırlanmasıdır. Programlarınız size özel olarak, A'dan Z'ye hazırlandıktan sonra size sadece onlara uymak kalır. Devamında da sonuç ve gelişim kendiliğiden gelir. Emeklerinizin karşılığını sonuna kadar almış olursunuz.


Uzaktan eğitim ile size özel olarak hazırladığım programlar antrenmanlarda verdiğiniz emeğin karşılığını en iyi şekilde almanızı, boşa kürek çekmemenizi ve vakit kaybetmemenizi sağlar. Aylarca spora gidip çevrenizden "hiçbir şey değişmemiş" yorumu almak hiç güzel olmasa gerek.


Programları sizinle ilgili ihtiyaç duyacağım tüm bilgileri içeren detaylı analiz dosyama verdiğiniz cevaplardan hareketle hedeflerinize, güncel durumunuza ve imkanlarınıza göre hazırlıyorum.


Uzaktan eğitim paketlerinden herhangi birine katılıp, Berkay Türkkan Fitness uzaktan eğitim mobil uygulamam üzerinden detaylı analiz dosyamızı doldurduktan sonra programlarımızı 5 iş gün, içerisinde tamamlamış oluyorum. Gerçekten "kişiye özel" hazırlık yaptığım için bu süreye ihtiyaç duyuyorum. Basmakalıp programlarla karşılaşmıyorsunuz. Emeklerinizin karşılığını en iyi şekilde alabilmemiz için en detaylı şekilde hazırlık yapıyorum.


Herkesin beslenmeye ayırabileceği bütçe farklı olduğundan beslenme programları da yine bütçelerine uygun şekilde hazırlanıyor. "Beslenmeyi karşılayabilecek miyim?" diye şüpheye düşmenize gerek kalmıyor.


Mobil uygulamam içerisinde öğrencilerimin soruları için ayrı bir soru-cevap bölümü var. Bu platformu uzun süredir gelen sorularla birlikte bir fitness & vücut geliştirme kütüphanesine çevirdik. Sorunuzu sorarken aynı zamanda daha önceden sorulmuş diğer soruları da inceleyerek bilgi düzeyinizi de artırabileceksiniz. Soruları aynı gün içerisinde, güncel olarak cevaplıyorum. NOT: Sorular hem özel, hem de genele açık olarak cevaplanabilmektedir. Özel sorularınızın cevabı yine size özel olmaktadır.


Hazırlayacağım programlara düzenli devam ettiğiniz sürece sonuç alamama imkanımız yok.
NOT: Bunun tek istisnası hormonal veya metabolizmayla ilgili rahatsızlıkları olan kişilerdir.

Merhaba! Tıklayarak Whatsapp üstünden hızlıca bilgi alabilirsiniz.